Nie masz konta? Zarejestruj się

Jednomyślny obrót pieniądza

01.04.2003 00:00
Nie jestem zwolennikiem chomikowania pieniędzy, one powinny być w obrocie – oświadczył burmistrz Ryszard Kosowski.
Nie jestem zwolennikiem chomikowania pieniędzy, one powinny być w obrocie – oświadczył burmistrz Ryszard Kosowski.
Radni podzielili to stanowisko, jednomyślnie uchwalając na ostatniej sesji budżet gminy. Tym samym zgodzili się, iż pieniądze należy wydawać w pierwszym rzędzie na tworzenie nowych miejsc pracy, rozbudowę dróg, remonty mieszkań oraz na zapewnienie warunków właściwego funkcjonowania oświaty.
- Ten budżet stanowi podstawę działania gminy, ale myślę, że każda następna sesja będzie w jakimś sensie także budżetowa, gdy zaczną pokazywać się dodatkowe pieniądze – zapewnił radnych burmistrz.
Niektórzy z nich tylko na to czekali. Stanisław Zygadło od razu zaczął upominać się o inwestycje na osiedlu Kościelec, a Leszek Zimoląg o szatnię dla klubu sportowego w Płazie.
- Proszę, by wnioski zgłoszone przez radnych, burmistrz w sprzyjających okolicznościach realizował – stwierdził Andrzej Oczkowski w imieniu klubu radnych opozycyjnych.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 13 (574)
  • Data wydania: 01.04.03

Kup e-gazetę!