Nie masz konta? Zarejestruj się

Jeszcze większy wybór piękności

01.04.2003 00:00
Dwadzieścia dziewcząt zgłosiło się na sobotnie eliminacje do konkursu piękności.
Dwadzieścia dziewcząt zgłosiło się na sobotnie eliminacje do konkursu piękności.
Blady strach obleciał Teresę Wojciechowską z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, organizatorkę tegorocznego konkursu Miss Ziemi Chrzanowskiej, gdy na eliminacje, 22 marca, stawiły się zaledwie cztery dziewczyny. Na dodatkowy casting, 28 marca, przyszła okrągła dwudziestka. Podczas krótkich autoprezentacji kandydatki opowiadały o swoich zainteresowaniach i planach na przyszłość.
- Wiele osób mówi mi, że jestem ładna. Przyszłam tutaj dla dobrej zabawy – zdradziła jedna z dziewcząt.
Z 20-osobowej grupy wytypowano sześć kandydatek, które dołączą do pięciu innych wyłonionych podczas wcześniejszych eliminacji i konkursu piękności zorganizowanego przez II LO w Chrzanowie.
Pretendentkami do tytułu najpiękniejszej, które przeszły przez eliminacje, są chrzanowianki: Dominika Leszko (16), Paulina Wydra (17) Joanna Leszczyńska (18) i Kinga Tyndel (20) oraz Klaudia Chrobak (15) z Bolęcina, Jagoda Zdonek (16) z Żarek, Iwona Pypłacz (17) z Balina, Gabriela Kubic (18) z Pogorzyc, Kamila Krupa (19) z Zagórza.
Która z nich założy koronę Miss Ziemi Chrzanowskiej, okaże się podczas majowego finału.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 13 (574)
  • Data wydania: 01.04.03

Kup e-gazetę!