W niecałą godzinę chrzanowianki ograły Piwniczną

18.02.2010 12:03 | 0 komentarzy | 1 376 odsłona | red
Walczące o utrzymanie w III lidze siatkarki PMOS-u Chrzanów w środę w zaległym meczu w niecałą godzinę wygrały 3-0 z Ogniwem Piwniczna.
0
Zawodniczki Ogniwa Piwniczna skaczą do bloku

Najbardziej zacięty był pierwszy set. Gospodynie na początku przegrywały, ale potem gra się wyrównała. W końcówce miejscowe po asie serwisowym wygrały 25-22. W drugiej partii chrzanowianki stopniowo powiększały przewagę. Wreszcie po skutecznej akcji kapitan zespołu P. Szklarczyk wygrały 25-11. W trzeciej partii nie mające nic do stracenia zawodniczki Ogniwa od początku zagrały agresywniej, prowadząc 8-4. Jednak od stanu 11-11 inicjatywę odzyskały gospodynie. Chrzanowianki wygrały seta 25-21 i trwający niecałą godzinę mecz 3-0.
- Mamy teraz 20 punktów i ze spokojem czekamy na ostatnie cztery spotkania – powiedziała nam trener PMOS-u Grażyna Malczewska.