Udany debiut Kościelca

23.08.2009 20:59 | 1 komentarz | 1 583 odsłona | red
Na inaugurację klasy A beniaminek z Kościelca wygrał w niedzielę 3-2 z niedawnymi szóstoligowcami z Regulic.
1
Indywidualny pojedynek w środkowej części boiska

Przed meczem prezes PPN Chrzanów Józef Cichoń wręczył prezesowi KS Kościelec Stanisławowi Zygadle puchar za awans do klasy A. Humory dopisywały gospodarzom również po meczu, choć dwukrotnie przegrywali. W 38. minucie po faulu na Jakubie Ciołku sędzia podyktował karnego dla gości. Na bramkę zamienił go Krzysztof Turek. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu Artura Głowni wyrównał Paweł Jamro.

W 73. minucie goście znów wyszli na prowadzenie. Bramkarz gospodarzy po centrze z rogu wybił piłkę tuż pod nogi Tomasza Celeja, a ten nie zmarnował takiej okazji. Jednak gospodarze nie poddali się. Już trzy minuty później Paweł Jamro popisał się pięknym strzałem z dystansu.

Trzy punkty zapewnił gospodarzom w 84. minucie Adrian Głownia po dynamicznym wejściu lewą stroną pola karnego. Niespodzianka stała się więc faktem.